OSVIT

Všetkých vás milo radi pozývame zúčastniť sa otvorenia nadchádzajúcej akcie OSVIT, v piatok 30. septembra na ulici Somolického 14 v Starom Meste. Vonkajšok sprístupníme o 16:00, už vtedy sa tam začne niečo diať, a vnútrajšok o 17:00.

 

Vraj sa už niečo po Bratislave hovorí, tak my vám to teraz potvrdíme. 

 

Pozdravujeme, 

A teda vás všetkých milo radi pozývame zúčastniť sa otvorenia nadchádzajúcej akcie OSVIT, v piatok 30. septembra na ulici Somolického 14 v Starom Meste. Vonkajšok sprístupníme o 16:00, už vtedy sa tam začne niečo diať, a vnútrajšok o 17:00. Zas a raz pôjde o viac-generačnú participáciu.

Tú predstavujú Adam Balogh, Bianka Barniaková, Jaroslav Beliš, Denis Braun, Nikola Čemanová, Tereza Darášová, Tomáš Deák, Samuel Gregor Dzurek, Peter Fabo, Zuzana Firmentová, Lilla Gomboš, Andrej Grohol, Richard Gottschall, Gréta Fedora Homzová, Samuel Horňáček, Richard Hronský, Ester Hvojníková, Peter Kalmus, Agáta Kertész, Timotej Kosmel, Klaudia Kosziba, Amália Kotradyová, Matúš Kurdel, Pavol Lipa, Dorota Malichová, Peter Markovski, Eva Masaryková, Ema Mihálová, Celestína Minichová, Miroslav Mládenek, Matúš Novosad, Viktor Oravec, Jakub Pohlódek, Kasha Potrohosh, Marco Rapant, Hugo Raýman, Samuel Raýman, Peter Rónai, Rudolf Sikora, Katka Slaninková, Lukáš Sobota, Radim Straka, Timotej Strážovský, Kristián Šmelko, Dominik Turan, GORGON URBAN + Klára Dolník a Marína Abramovič Po Sebe Neupratuje. 

Začína byť draho, tak bude zhruba iba víno, uvidíme. Taktiež nebude ani elektrická energia, uvidíme. Čo však istotne uvidíme a aj budeme počuť je vokálna skupina Neha! a skladateľ Daniel Remeň. Pripomíname, aby ste sa obliekli dobre a sledovali predpoveď počasia. V rámci sprievodného programu počas doby trvania výstavy sa v pondelok 3. októbra o 21:00 uskutočnia Prešporácke Pondelky Poézie a v sobotu 8. októbra o 15:00 autorský výklad k vybraným dielam.

 

Výstava opäť nie je kurátorsky opatrená, a vstup je na vlastné nebezpečenstvo. Viete čo, príďte.

 

Trvanie výstavy: 30.9. – 9.10.2022 v čase 15:00 - 18:00