Študentská anketa o kvalite vzdelávania

V mene študentskej časti AS VŠVU a Študijnej komisie AS VŠVU by sme chceli poprosiť všetkých študentov VŠVU o vyplnenie Študentskej ankety o kvalite vzdelávania na webe AIS. 

Jedná sa o aktualizovanú anketu, ktorú sme pripravili v rámci nezávislej Študijnej komisie AS. 


Je to Tvoja jedinečná príležitosť vyjadriť sa ku kvalite vzdelávania a služieb na pôde VŠVU za posledný letný semester 2021, tak neváhaj a využi to!


Anketa je dostupná študentom po prihlásení na webe AIS2 (vsvu.sk) hneď v hornej sekcii Dotazníky, od 30. 6. – 31. 8. 2021 a jej vyplnenie zaberie max 5 min. Jednotlivé otázky hodnotíš na škále od 1 – 5 a určite využi aj možnosť komentárov, kde sa môžeš vyjadriť o čomkoľvek čo ti na štúdiu vadí alebo naopak vyhovuje. Nemusíš sa ničoho báť, pretože všetky údaje sú po vyplnení anonymizované a jej výsledky vyhodnocuje nezávislá Študijná komisia AS, ktorou súčasťou sú aj samotní študenti. 

Tvoje postrehy a spätná väzba nám pomôžu zlepšiť kvalitu vzdelávania a služieb na VŠVU. 

Aktuálne výsledky tej predošlej sú už zverejnené na: Výsledky študentskej ankety o kvalite vzdelávania – Oznamy VŠVU (vsvu.sk), bohužial s ani nie 10% účasťou. 

To treba tento semester zmeniť, lebo čím viac dát budeme mať tým lepšie ich aj zreflektujeme. O to viac nás poteší keď o ankete dáš vedieť aj svojím spolužiakom.


V mene Študentskej časti Akademického senátu ti vopred ďakujeme!