Online beseda s psychológom

Online beseda s psychológom školy o duševnom zdraví počas pandémie pre študentky a študentov. Poďme si urobiť pekný spoločný večer!

Milé študentky a študenti VŠVU, pozývame Vás na online besedu s diskusiou na tému "Duševné zdravie a wellbeing počas pandémie" s psychológom Podporného a poradenského centra pre študentov VŠVU v Bratislave, Martinom Šarkanom.

Pozvánka na online besedu s psychológom

Čo sa tu odohrá? 

  • dozviete sa informácie k tomu, čo sa s nami z psychologického hľadiska počas tejto nezvyklé situácie deje, 
  • budete mať príležitosť v menších skupinkách prediskutovať svoje skúsenosti a zážitky, 
  • získať k tomu pohľad nášho psychológa Martina Šarkana, 
  • budete mať príležitosť voľne sa zoznamovať a komunikovať medzi sebou,
  • a opýtať sa na to, čo vás zaujíma pracovníkov podporného a poradenského centra a Vašich zástupcov v študentskej časti Akademického senátu.

Pretože ide o neformálnu spoločenskú akciu, pozývame Vás, aby ste si vytvorili príjemné prostredie, vzali si k ruke všetko, čo vám spríjemní spoločný čas, tj. Jedlo, pitie atď. 

Neformálnu besedu pre študentov VŠVU organizuje podporné a poradenské centrum v spolupráci so študentskou časťou Akademického senátu VŠVU. 


Prístupové údaje a návod: 

Wonder Tutor

Odkaz na miestnosť na platforme Wonder: 

wonder.me/r?id=92068ed7-a219-4d6c-9e17-c93026a46e00  

Prístupové heslo (rok založenia VŠVU): 1949 

Miestnosť bude pripravená 20. 4. od 19:45, odporúčame si prístup vopred vyskúšať a overiť si funkciu kamery a mikrofónu. Nie je potrebné nič sťahovať, platforma je prístupná cez prehliadače z počítača (z mobilných zariadení nie).