Beseda s psychológom II.

Milé študentky a študenti, pozývame Vás na druhé vydanie neformálnej besedy, kde budeme môcť prediskutovať Vaše zážitky z konca tohto semestra, ako aj to, čo Vás ešte len čaká - skúšky a niektorých aj štátne skúšky a obhajoby diplomových prác. Bude to priateľská, neformálna diskusia.

Stretneme sa opäť na platforme Wonder (návod na použitie je vo videu nižšie):

wonder.me/r?id=92068ed7-a219-4d6c-9e17-c93026a46e00  

Prístupové heslo (rok založenia VŠVU): 1949 

Miestnosť bude pripravená 10. 6. od 19.45, odporúčame si prístup vopred vyskúšať a overiť si funkciu kamery a mikrofónu. Nie je potrebné nič sťahovať, platforma je prístupná cez prehliadače z počítača (z mobilných zariadení nie).  

Predpokladané trvanie cca 1,5 hodiny.


Čo sa bude odohrávať?

Stretnete sa tu s psychológom Martinom Šarkanom a s poradcom Tomášom Jančaříkom z Podporného a poradenského centra pre študentov VŠVU v Bratislave. A samozrejme so spolužiačkami a spolužiakmi naprieč katedrami a ročníkmi!

Zamýšľame, že sa prestriedame v rámci dvoch diskusných krúžkov venovaných každej z tém (zvládanie konca semestrálnych prác a mentálna príprava na skúšky a obhajoby, práca s trémou, obavami a pod.). Okrem spoločnej diskusie získate tiež vhľad nielen psychológa (subjektívne dimenzie zvládania), ale aj poradcu (študijné stratégie a prístupy). Nakoniec bude príležitosť pre neformálne rozprávanie sa a diskusie na ľubovoľné témy.

Keďže ide o neformálnu spoločenskú akciu, pozývame Vás, aby ste si vytvorili príjemné prostredie, vzali si k ruke všetko, čo Vám spríjemní spoločný čas, napríklad jedlo, pitie, atď. 


Pre tých z Vás, pre ktorých sa jedná o novú vec, tu je návod na použitie platformy Wonder:

Wonder Tutor

Tutoriál použitia platformy Wonder.


Neformálnu besedu pre študentky a študentov VŠVU organizuje Podporné a poradenské centrum.