Online aukcia grafík pre Ukrajinu

Aj my na Katedre grafiky a iných médií VŠVU sa snažíme vyvážiť pocity bezmocnosti posledných mesiacov. Preto sme dali dokopy niekoľko našich diel vytvorených v priebehu posledných rokov, aby sme pomohli tým, ktorí to potrebujú.

Peniaze získané z aukcie diel poputujú na Fond solidarity VŠVU - transparentný účet, ktorý vznikol kvôli pandemickej situácii a teraz sa sústredí na podporu nielen našich ukrajinských študentov a študentiek, ale aj tých, ktoré prišli ku nám študovať z ukrajinských vysokých škôl.

Pravidlá aukcie:

Aukcia prebieha v udalosti na Facebooku v komentároch pod fotkami jednotlivých diel až do 28. 4. do polnoci. Minimálna suma navýšenia je 5€. Pri zasielaní platieb na účet SK38 0900 0000 0051 7411 1336 prosíme do poznámky uviesť autora a názov diela. Po skončení aukcie Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na zaslaní/osobnom odbere diela.
V cene diel je zahrnuté poštovné.

Online aukcia prebieha tu: facebook.com/events


Poďakovanie:

Srdečne ďakujeme všetkým študentkám a študentom, absolventkám a absolventom, pedagogičkám a pedagógom, ktorí/é do aukcie venovali svoje diela. Osobitne ďakujeme Jakubovi Michalovi Teringovi za nafotenie diel. A v neposlednom rade aj vedeniu VŠVU za podporu realizácie aukcie.