Webinár 19. 10. 2023 o Fulbright Letných seminároch v USA pre vysokoškolských pedagógov a odborníkov

Dávame do pozornosti našej komunity webinár o letných pobytoch Fullbright v USA. Ak si nie ste istý, či ste vhodným kandidátom, aké sú kritériá, čo zahŕňa program, ako sa prihlásiť a na čo sa pripraviť, prihláste sa na informatívny webinár. Prejdeme si všetky detaily programu a vy budete mať priestor opýtať sa, čo vás zaujíma. Absolvent tohtoročného letného seminára o ekonomike a udržateľnom rozvoji USA sa k nám podelí o svoje skúsenosti

Kde?

  • online webinár

  • prihlásenie

    • *prihlásiť sa treba najneskôr do 19. októbra 2023 do 14:00 hod

Kedy?

  • 19.10.2023 od 19:00 h

 


Webinár - Letné semináre v USA (SUSIs) pre vysokoškolských pedagógov a odborníkov z praxe 

Letné semináre pre vysokoškolských pedagógov a odborníkov z praxe v USA sú intenzívne 5- až 6-týždňové akademické programy, ktorých cieľom je poskytnúť zahraničným vysokoškolským pedagógom a odborníkom príležitosť prehĺbiť si poznatky o spoločnosti, kultúre, hodnotách a inštitúciách v Spojených štátoch. Podstatou letných seminárov je posilniť študijné osnovy a zvýšiť kvalitu výučby o Spojených štátoch na akademických inštitúciách v zahraničí.

 

Každý z letných seminárov pozostáva zo študijného pobytu a maximálne dvojtýždňovej študijnej cesty do iného regiónu Spojených štátov.

 

Fullbright SUSI - banner