@easter_cancelled

Virtuálna výstava pokračuje! Vyhlasujeme druhý ročník a tentoraz naše veľkonočné vajíčko ukrýva prekvapenie.

Open Call: Vytvor autorskú kraslicu, odfoť ju a pošli. Svoje reprezentatívne fotografie kraslíc zašli na adresu: eastercancelled@gmail.com

Deadline: 1. 4. 2021 do 12.00


#easter_cancelled followuj a zdieľaj


Koná sa druhý ročník virtuálnej výstavy a zber nových príspevkov. Veľká noc je za dverami a zdá sa, že za nimi ostane aj tento rok. Spríjemnime si teda dlhé chvíle tvorbou, pridáš sa aj ty? Poďme si spraviť praženicu a začnime zdobiť!

Hranice neexistujú. Jedinou podmienkou je autorský prístup. Oslobodenie sa od tradičných formálnych stereotypov je vítané. Hľadá sa najoriginálnejšia kraslica, tak vyjadri svoj názor a ukáž sa! Čo sa raz dostane na internet ostáva večné.

A čo skrýva naša kraslica? Tento rok vyhlasujeme súťaž o knižné ceny, tak neváhaj a zapoj sa!

Zaslané fotografie budú nahrané do virtuálnej “vitríny” na Instagrame a sprístupnené širokej verejnosti už od Veľkého piatku.


Parametre účasti:

  • Formát: JPG
  • Rozmery: square (1080x1080px) / Landscape (1080x608px) / Portrait (1080x1920px)
  • Pridaj: meno autora, názov diela, stručný popis (max. 300 znakov), sociálne siete (voliteľné)

Pravidlá súťaže:

Usporiadateľom súťaže je Ateliér Industrial design Vysokej školy výtvarných umení.

Súťaž je nekomisionálna a víťazná kraslica sa vyberie na základe počtu lajkov, a preto followuj, zdieľaj a zvýš si šance na výhru.

Súťaž je určená pre študentov a absolventov umeleckých odborov a profesionálom umeleckých disciplín. Počet návrhov na jedného autora nie je obmedzený. Každá prihlásená kraslica bude mať vlastný post (pod príspevkom uvedieme - meno autora, názov diela a popis (max. 300 znakov), sociálne siete autora). Príspevky sa sprístupnia na Veľký piatok.


Výsledky súťaže vyhlásime na Insta stories a víťazov budeme informovať prostredníctvom mailu. Do úvahy sa bude brať počet lajkov ku Veľkonočnej nedeli (vrátane). Vyhlásenie prebehne na Veľkonočný pondelok. Ocenení budú traja autori s najvyšším počtom lajkov. V prípade, že sa na prvých troch miestach umiestnia kraslice od jedného autora, cenu dostanú ďalší dvaja v poradí. Ceny budú mať knižnú podobu. 

Cieľom akcie je vytvorenie virtuálnej zbierky autorských kraslíc a bezpečné privítanie jari.