Sprievodca uchádzača

Ak zvažujete, alebo plánujete štúdium na VŠVU, môžem vám pomôcť s orientáciou v rámci štúdia na VŠVU, s kontaktom na katedru či ateliér, kam sa hlásite, či s konzultáciou vašich prác a portfólia.


Kontakt

Môžete ma kontaktovať od pondelka do piatku, 09:00 - 16:30 tu:

 


Konzultácie so sprievodcom

 

Môžeme si dohodnúť konzultáciu cez MS Teams alebo osobne.

 

Zaujíma Vás, čo naši študenti a študentky reálne produkovali v niekoľkých uplynulých semestroch?

  • Odporúčam prejsť si digitálnu prezentáciu semestrálných prác na stránke www.digitalnyprieskum.sk/, kde môžete v rámci jednotlivých semestrov filtrovať diela aj dľa študijných programov.

 


Konzultácie na katedrách

V rámci prípravy na prijímacie konanie Vám tiež môžem pomôcť sprostredkovať konzultáciu Vašich prác a portfólia u konkrétnych pedagógov na Vami zvolenej katedre či ateliéri, alebo kresebnej prípravy v Kabinete kresby.

Tieto konzultácie odporúčame, lebo na VŠVU patria k hlavným metódam, ktorými vieme pomôcť uchádzačom a uchádzačkám s prípravou na prijímacie konanie.

*Pozn. Osobné konzultácie na konkrétnych pracoviskách sú zvyčajne spoplatnené vo výške 10 EUR za 30-minútovú konzultáciu.

 


Náš prístup

Kariérny poradca

Dokumenty a predpisy školy

Ďalšie odkazy, ktoré Vám pomôžu získať lepšiu predstavu o tom, ako je štúdium organizované, aké má pravidlá, čo Vás bude čakať v jednotlivých semestroch a podobne:

Informácie k prijímaciemu konaniu na jednotlivých katedrách

Informácie pre študentov

Študijný bedeker

Dokumenty, žiadosti, študijný poriadok atď.

Tomáš Jančařík foto web