Dni online otvorených dverí

Dni online otvorených dverí. Pozývame Vás navštíviť naše katedry a ateliéry on-line! Vzhľadom na aktuálnu situáciu súvisiacu so šírením ochorenia Covid-19 sme tento rok museli zrušiť náš tradičný a populárny formát – Deň otvorených dverí, v rámci ktorého mali záujemci a záujemkyne o štúdium na VŠVU možnosť navštíviť naše ateliéry priamo počas výučby a skonzultovať svoje domáce práce.

Už v lete sme študentské semestrálne a záverečné práce predstavili na Digitálnom prieskume, teraz presúvame do online priestoru aj DOD. Počas najbližších týždňov budeme postupne predstavovať jednotlivé katedry prostredníctvom videí a iných materiálov, aby uchádzači a uchádzačky mohli aspoň takto sprostredkovane vidieť, ako to u nás funguje. 

Sledujte naše sociálne siete – Facebook a Instagram!
@vsvu_afad

Intro – DOOD 2020
Prijímačky – DOOD 2020
Štúdium – DOOD 2020

Videoprezentácie katedier a ateliérov VŠVU:

Katedra intermédií – DOOD 2020
Katedra socha, objekt, inštalácia – DOOD 2020
Katedra fotografie a nových médií – DOOD 2020
Katedra vizuálnej komunikácie - DOOD 2020
Katedra maliarstva – DOOD 2020
Ateliér textilného dizajnu – DOOD 2020
Ateliér odevného dizajnu – DOOD 2020
Galéria Medium – DOOD 2020
Ateliér S+M+L_XL – KOV A ŠPERK

Prihlášky na bakalárske štúdium prijímame do 15. januára 2021.

Všetky potrebné informácie ohľadom prihlášok, prijímacích pohovorov či online konzultácií nájdete na našom webe v časti "Prijímacie pohovory – bakalárske štúdium"

Ak by ste aj napriek tomu mali otázky, na ktoré ste odpoveď nenašli, ponúkame Vám možnosť zaslať nám ich prostredníctvom správy na sociálnych sieťach, alebo na . Zodpovieme Vám ich spolu s prorektorkou pre štúdium Janou Hojstričovou a prorektorom pre medzinárodnú spoluprácu Marcelom Benčíkom. 

Elektronickú prihlášku nájdete na našom webe v časti "Elektronická prihláška"

Pred zaslaním prihlášky Vás pozývame skonzultovať svoje portfólio s našimi pedagogičkami a pedagógmi z vybranej katedry.

Všetky konzultácie momentálne prebiehajú online. Bližšie informácie ohľadom konzultácií na jednotlivých katedrách nájdete na webe v časti "Konzultácie pre uchádzačov"

Prijímacie pohovory

Prvé kolo prijímaciích pohovorov prebehne na všetkých katedrách dištančne. 
Druhé kolo prebehne prezenčne, a to v dvoch turnusoch 21. – 22. júna a 28. – 29. júna 2021. 

Tešíme sa na Vás (v on-line priestore)!