KONZEKVENCIE EDUKÁCIE VI: Ako študent nič nezmeníš. Alebo?

30. 10. 2018 | workshop/prezentácia | Iniciatíva Otevřeno združuje študentky a študentov pedagogických fakúlt v Českej republike, ktorým nie je ľahostajný proces, štruktúra a forma ich vzdelávania.

Daniel Pražák
Daniel Pražák

 

KONZEKVENCIE EDUKÁCIE VI.
Ako študent nič nezmeníš. Alebo?

workshop/prezentácia

utorok 30. 10. 2018 o 17:00
lektor: Daniel Pražák

Iniciatíva Otevřeno združuje študentky a študentov pedagogických fakúlt v Českej republike, ktorým nie je ľahostajný proces, štruktúra a forma ich vzdelávania. Už tretí rok otvárajú diskusiu o inováciách na fakultách, mapujú pozitívnu prax a prenášajú know-how medzi študentov. Na workshope zaznejú príklady toho, čo sa podarilo a fungovalo pri "zmenách fakúlt zvnútra", ale taktiež slepé cesty, ktoré nie je potrebné opakovať.

Daniel Pražákje absolventom Pedagogickej fakulty UK v Prahe, od prvého ročníku zároveň učí, momentálne angličtinu a prírodopis na ZŠ Strossmayerovo náměstí v Prahe. Je miestopredseda študentskej iniciatívy Otevřeno, ktorá usiluje o inovácie vo vzdelávaní. Pôsobí v senáte Univerzity Karlovy a senáte Pedagogickej fakulty UK. Okrem toho sa venuje vzdelávaní v ČR v rámci rôznych projektov. Jeho koníčkom je fotografia a cestovanie.

Konzekvencie edukacie VI.
Konzekvencie edukacie VI.

 

Projekt podporil z verejných zdrojov Bratislavský samosprávny kraj  
 

BKS_logo
BKS_logo